
U petak, 26. lipnja 2026. godine, u prostoru Društva multiple skleroze Osječko-baranjske županije održana je početna konferencija projekta „MSu OBŽ SF.3.4.11.04.0057“.
Nositelj projekta je Društvo multiple skleroze Osječko-baranjske županije, dok su partneri na projektu udruga Aktivni umirovljenici Osijek.
Sudionicima su predstavljeni ciljevi, planirane aktivnosti i očekivani rezultati projekta. Poseban naglasak stavljen je na pružanje socijalnih usluga ciljanim skupinama, odnosno odraslim osobama s invaliditetom i starijim osobama, s ciljem smanjenja socijalne isključenosti, povećanja dostupnosti socijalnih usluga u zajednici te proširenja mreže socijalnih usluga.
Također je istaknuta važnost jačanja suradnje između projektnih partnera radi unaprjeđenja kvalitete i dostupnosti socijalnih usluga. Konferencija je ujedno pružila priliku za razmjenu iskustava među sudionicima te predstavljanje budućih projektnih aktivnosti.
„Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Društva multiple skleroze Osječko – baranjske županije. Izneseni stavovi i mišljenja samo su autorova i ne odražavaju nužno službena stajališta Europske unije ili Europske komisije. Ni Europska unija ni Europska komisija ne mogu se smatrati odgovornima za njih.“



